Služby

Profesionálne postupy a korektná cena krtkovania

Preventívne opatrenia alebo už riešenie havárií potrubia a kanalizácie si vyžadujú nemalé finančné prostriedky a preto je ich správne plánovanie na mieste.

Korektnosť a profesionálny prístup k zákazníkovi určite oceníte v našej non stop službe krtkovanie bratislava cena, ktorá je Vám vždy nablízku so špičkovou technikou, odborníkmi, poctivým prístupom a korektnými cenami.

Cena za výkon je dohodnutá vopred, odvíja sa od rozsahu potrebných úkonov, náročnosti vykonaných prác, vždy je ale bez zbytočných doplatkov za dopravu a jej výhodou je, že je rovnaká pre všetky lokality.

background-1239373_640

Ponúkame Vám kvalifikované, ale najmä rýchle riešenie problému prevencie alebo riešenie havarijného stavu. Našim zákazníkom odporúčame, aby pri prvotnom telefonickom kontakte alebo v online formulári čo najpresnejšie lokalizovali objekt, rozsah poškodenia alebo opis havarijnej situácie, aby sme zvolili správnu techniku, prístup a v čo najkratšom čase vyhoveli Vaším požiadavkám.

Naša ponuka je široká a zahŕňa riešenia, ktoré Vám poskytnú dokonalý prehľad o stave Vašej kanalizácie, potrubia, zahŕňa aj rýchle riešenia pre upchaté odtoky v domácnosti, v priemyselných objektoch, takisto riešenia pre dažďové zvody, odtoky aj vrátane ponuky inštalačných prác.

Najčastejšími požiadavkami je samozrejme krtkovanie, ktoré je univerzálnym spôsobom riešenia upchatej kanalizácie alebo potrubia. Pre menšie domácnosti je v ponuke elektromechanické čistenie, dôkladné a účinné odstraňovanie usadenín a nečistôt, ktoré pomôže rýchlym spôsobom. Špeciálna oceľová pružina so špecifickými zakončeniami rotuje v potrubí, dokonca aj v potrubiach s malým priemerom, čo je v domácnosti veľkou výhodou a odstraňuje kaly, špinu a znečistenie. Výsledok je rýchly, spoľahlivý a dokonalý.

construction-2753799_640

Ak sa problém vyskytne vo väčšom priemyselnom objekte odporúčame výkonné čistenie tzv. vysokotlakové čistenie prúdom vody, ktoré rozhodne pomôže aj potrubiam s väčším priemerom a väčšou dĺžkou. Vysoký tlak vody z nich účinne vymýva kaly, nepotrebnú špinu a zbavuje ich usadenín. Výsledok je takisto dokonalý a dlhotrvajúci.

Aj ostatné služby ako napríklad užitočné trasovanie a lebo frézovanie potrubia, prípadne TV monitoring potrubia majú svoje opodstatnenie aj vďaka tomu, že Vám poskytnú prehľad o aktuálnom stave kanalizácie, upozornia na technické nedostatky a poskytnú Vám možnosti riešenia prevencie.