Nákupy

Krása striebra na zápästí

Unikátna symbióza žena a šperk je známa odpradávna a nie je tomu inak ani v dnešnej dobe. Strieborné retiazky, prstene, náramky, náušnice, všeobecne strieborné šperky sú pre ženskú krásu, jemnosť a jedinečnosť vhodnými doplnkami do spoločnosti, do práce a na všedný deň.

sapphire-5969332_640

V šperkárstve sa striebro veľmi využíva, aj keď sa jedná o výnimočný vzácny kov, ktorý sa už vyskytuje zriedkavo, ale jeho estetické aj fyzikálne vlastnosti sú priam predurčené na výrobu šperkov. Samozrejme, že striebro má aj iné široké využitie v priemysle, v zdravotníctve, ale vo forme strieborného náramku je unikátne.

Pôvabná kolekcia strieborny naramok sa zameriava na ponuku moderných vzorov dámskych strieborných náramkov, ktoré majú elegantný lankový vzhľad, ktorý je doplnený príveskami v tvare vzácnych topásov bielej farby. Spojenie striebra so vzácnym topásom, jeho precízne obrúsenie a zapracovanie vytvára unikátny šperk s typickým kovovým odleskom a trblietavým jasom pri pohybe zápästia. Bezpečné uzatváranie je riešené možnosťou posunu očiek na retiazke do zapínacieho strieborného krúžka. Topásové prívesky na ruke nezavadzajú, náramok sa pohodlne a príjemne nosí, jeho dĺžku si viete individuálne nastaviť a prispôsobiť Vášmu zápästiu.

jewelry-665330_640

Mimoriadne elegantným kúskom je širší strieborný náramok vyrobený z kvalitného striebra, ktoré je zabrúsené do pôsobivých strieborných krížikov, do ktorých je vložený luxusný červený granát vo forme slzičiek. Precízna práca, kvalita, elegancia granátu z neho vytvárajú samostatný doplnok napríklad k čiernym spoločenským šatám alebo ku konzervatívnemu biznis štýlu. Dámy určite ocenia jeho estetiku, štýl a moderný vzor.

Ženu vždy potešia šperky, aj preto sú strieborné náramky v darčekovej kazete pre ňu príjemným darčekom alebo milým prekvapením. Náramky zvýrazňujú ladnosť pohybov a spolu s ostatnými striebornými šperkami podporujú krásu a osobnosť nejednej ženy.

Sú pôvabné a v tom je ich čaro.