Nezařazené

Ponuka led žiaroviek spoločnosti Ledprodukt

Vzhľadom na stúpajúcu cenu za spotrebu elektriny sa veľakrát zohľadňuje správny výber osvetlenia, teda taký, ktorý dokáže zabezpečiť lepšie šetrenie elektrickej energie. Takýmto príkladom je aj Led žiarovka. Led žiarovka je na trhu s osvetlením už niekoľko rokov. Jej hlavnou výhodou oproti klasickým žiarovkám a dôvod prečo sa zákazníci rozhodujú práve pre ňu, je menšia spotreba elektrickej energie. Dokážu efektívnejším spôsobom premeniť elektrickú energiu na svetlo a to sa pozitívne podpisuje pod celkovú spotrebu elektrickej energie. Ďalšou skvelou vlastnosťou led žiaroviek je ich dlhšia životnosť v porovnaní s klasikou žiarovkou.

led-ziarovka-g9-230v-2-5w-studena-biela

To taktiež prispieva k šetreniu nákladov spojených s osvetlením. Vzhľadom na to, že príjmanú elektrickú energiu ihneď premieňajú na svetlo a nedochádza k vlastnému zahrievaniu, takže ani samotná led žiarovka sa nezahrieva, je bezpečná na dotyk aj počas toho, ako je zapojená do elektrickej siete. Ich údržba je nenáročná priam až bezúdržbová, čo sa taktiež pozitívne podpisuje pod ich výhody v porovnaní s bežnými žiarovkami. Led žiarovka ponúka sto percent svojho výkonu ihneď pri rozsvietení. Ponúka možnosť stlmiť jej svietivosť, pričom nedochádza k strate alebo zmene farby svetla. Taktiež sa v ich zložení nenachádza ortuť, čo znamená, že je omnoho ekologickejšia.

led-ziarovka-g9-230v-5w-neutralna-biela

Všetky tieto vlastnosti z nej robia vhodnú alternatívu pre domácnosti alebo priestory, v ktorých chcete zabezpečiť kvalitné osvetlenie za rozumné náklady. V ponuke spoločnosti Ledprodukt môžete nájsť široký sortiment rôznych led žiaroviek a príslušenstvá. Taktiež aj led žiarovky g9, teda led žiarovky s päticou G9, ktoré sú ponúkané v rôznych farbách svietivosti a príkonu. V rámci farieb svietivosti môžete v ponuke nájsť studenú, neutrálnu alebo teplu bielu. Taktiež z hľadiska spotreby od 2,5 do 5W. Všetky ponúkané led žiarovky sú dostupné online za veľmi priaznivé ceny.