Muži

Prečo si vyberáme tých nesprávnych mužov?

Hrajú sa z našimi citmi a my nikdy nevieme na čom sme. Možno to ani netušia, no dokážu nám pekne zamotať hlavu. Muži sú už taký, niektorý sú lepší iný zase horší. Ani jedno sa nám však úplne nepozdáva. Ak sú príliš milý vadí nám to a podvedome si hľadáme „zlých“ chlapcov. Potom sa sklameme a povieme si, že takú chybu už nikdy neurobíme. Ale robíme ju stále dookola. Pred pár dňami som sa dohodla na stretnutí s jedným mužom.

pár

Celé dni sme si písali a ja som tomu nemohla uveriť aký je. Vo všetkom sme si rozumeli, zhodovali sa naše názory a neskutočne ma priťahoval. Pri predstave na naše stretnutie som mala žalúdok ako na vode. Potom prišiel deň stretnutia a obom sa to veľmi nehodilo. Čakala som, že bude nahnevaný, no vôbec nič také sa nestalo. Celý čas sa mi neozval. Určite to poznáte aj vy a je to teda veľmi nepríjemne! Prečo sa mi neozval?

milenci

Čo sa stalo? Kde sa stratilo to jeho odhodlanie?
Veľmi dlhý čas som stretnutie odmietala, keďže som si povedala, že je to veľmi zvláštne ísť len tak s cudzím mužom. Bol veľmi priebojný a neodbytný, čo ma naozaj priťahovalo. Práve vtedy kedy by som jeho neodbytnosť a odvahu potrebovala, sa nejako nedostavila. Prečo? Prečo je to tak? Potrebovala by som niekoho, kto príde pred môj dom a povie, že ma tam bude čakať kým za ním neprídem. Potrebujem niekoho, kto si pre mňa príde a nedovolí mi vyhovárať sa.
Chceme naozaj tak veľa? Chceme dobrého chlapa, ktorý je ale aspoň trošku zlý? Niekedy je naozaj náročné povedať, čo by sme chceli. Niekedy som len jednoducho smutná a bezradná, lebo neviem, či existuje niekto kto ma príjme zo všetkými chybami. Kto za mnou príde a objíme ma keď budem mať zlú náladu. Niekoho kto sa o mňa postará. Je to klišé povedať v dobrom aj v zlom? Podľa mňa nie. Keď sa vám nakoniec ozve pocítite neskutočnú radosť. Vtedy viete, že už je pre vás dôležitý.