Služby

Premýšľate nad tohtoročnou dovolenkou, no neviete sa rozhodnúť kam zavítať? Poradíme vám

Matera, Taliansko
– Matera, mesto, ktoré bolo údajne založené pred viac ako tristo rokmi pred našim letopočtom láka čoraz viac turistov z rôznych kútov sveta nie len kvôli bohatej histórií, ale aj svojej magickej kráse. Od roku 1993 UNESCO vyhlásilo Materu za svetové dedičstvo. Toto talianske “mestečko” odporúčame najmä zamilovaným párom. Je totiž neskutočne romantické – najmä v noci.

karibik
 
Perth, Západná Austrália
– Ak túžite po ozajstnej exotike, Západná Austrália je krajinou pre skutočných fajnšmekerov. O meste Perth sa vo svete hovorí, že je mestom špičkových jedál, prvotriednych potravín a nezabudnuteľných barov. Verte nám, že toto je to pravé miesto, kde si poriadne “uletíte.”
 
Škótsko
– Nech sa vyberiete na akékoľvek miesto v Škótsku, nesklame vás. Príroda sa na území krajiny “jednorožca” poriadne vyšantila. Škótsko môžeme nazvať aj raj pre introvertov. Čo by ste povedali na oddych v obklopení nekonečnej prírody, ďaleko od ľudí?
 
Turecko
– Zatiaľ čo sa niektorí na územie krajiny sídliacej na území Malej Ázie boja vstúpiť, iní si ju nevedia vynachválIť. Na Slovensku je hneď niekoľko cestoviek, ktoré ponúkaju zájazdy na miesta, ktoré vám vyrazia dych. Niet pochýb o tom, že Turecko je jedna z najkrajších krajín sveta a zaslúži si väčšiu pozornosť než v dnešných dňoch dostáva.
 
Arles, Francúzsko
– Kto raz Provensálsko navštívi, nebude to naposledy. ,,Láska na prvý pohľad,” je veta, ktorá sa preženie hlavou takmer každého turistu, ktorý prekročí prah tejto slnkom zaliatej zeme. Medzi ľuďmi sa povráva, že nech mesto navštívite koľkokrát chcete, nikdy ho poriadne nepreskúmate. Skrýva totiž hneď niekoľko tajomstiev a prechádzka nočnými ulicami Arles vám doslova roztopí srdce. Brr.. nezabudnuteľný zážitok.
 
austrálie

Tahiti
– Ak pri výbere vašej dovolenke peniaze nehrajú žiadnu rolu, rozhodne upriamte zrak na Tahiti. Krajina, ktorej kultúra je pre bežných obyvateľov Európy viac než netypická láka rok čo rok viac turistov. Nečudo, nakoľko patrí medzi tie najkrajšie destinácie sveta. Okrem mnohými vyhľadávaného tahitského tancu si môžete vychutnať šumenie vĺn na nekonečných plážach pokrytých čiernym pieskom. Jednoducho paráda.