Služby

Návšteva sex privátu

Asi ste sa rozhodli navštíviť sex privát alebo si objednať eskort. Tešíte sa, ste nervózny, bojíte sa, máte chuť si to rozmyslieť, beháte okolo mobilu, vytáčate a zas skladáte a neviete čo bude nasledovať? Ste nadržaný, otvorený samým novým veciam, ale jednoducho sa bojíte. Hovoríte si, veď nič zlé nerobíte. Je to len nezáväzný sex. Neviete, ako k tej žene máte pristupovať, čo sa bude diať, kde máte platiť, čo všetko môžete od nej požadovať, či si môžete priplatiť počas sexu aj nejakú extra sex službu. Aké to bude, budete tam mať výber žien, ktoré vykonávajú sexuálne praktiky. Bojíte sa, že by sa vám váš penis nepostavil a nedošlo by k styku. V minulosti návšteva sex privátu bola úplne nemysliteľná, až zahanbujúca záležitosť.

masáž

Určite ste už premýšľali, či dané dievčatá majú nejaké pohlavné choroby, alebo či bude sex s ochranou. V dnešnej dobe nie sú tieto služby len vykričané domy. Nie sú to nejaké úbohé chalupy na konci mesta, kde je jeden špinavý matrac a plesnivá stena. Sex priváty sú v znamení luxusu a normálneho plnohodnotného styku. Ide o sex na objednávku a za peniaze, takže lásku si v ňom určite nehľadajte. Dnes už každý primerný sex privát, klub, či eskor má k dispozícii kondóm, potvrdenie o zdravotnom stave a ponuku sexuálnych služieb s cenami. Máte to dokonale poistené. Nemusí sa pritom jednať ani o obyčajný sex vo dvojici, môže ísť aj o trojku alebo dnes sa na svete dá kúpiť všetko. Ak navštívite sex privát užite si ho a neberte to príliš vážne.

snížené libido

Každý je nervózny, hanblivý, ostýchavý pred inou ženou. Nadýchnite sa a vydýchnite. Hlavne za nezamilujte. Dievča sa k vám bude správať milo, vyplní vaše všetky tajné želania a nenechajte sa týmto oklamať. Má to v popise svojej práce a je to pre vás zaplatená samozrejmosť. Samozrejme dbajte na hygienu. Pred tým sa osprchujte. Niektoré dievčatá radi umyjú svojho zákazníka pred samotným stykom. Aj dievčatá majú svoje limity. Ak si nejakú službu nezaplatíte, nedostanete ju. Myslite na všetky služby už dopredu.