Služby

Základné pomôcky, ktoré potrebujete ku kvalitnej masáži lingamu

S erotickými masážami som „začínal“ na privátoch a v salónoch, kde som sa do nich totálne buchol. Dnes ich absolvujem už len so svojou milovanou, čo taktiež nie je na zahodenie. Mojou najobľúbenejšou časťou masáže je, ako inak, masaz lingamu. Ak chcete, tak masáž penisu, ale „lingam“ znie lepšie, krajšie, príjemnejšie, tajomnejšie… Ak si ju chcete poriadne užiť aj doma, nepotrebujete žiadne špeciálne vybavenie, no nejaké malé predsa len hej.
Nahá žena si oblieka biele podväzky a vstáva z postele.jpg

Čo budete potrebovať

  • Základom je olej. Pozor! Olej! Nie krém. Priateľka ma raz chcela prekvapiť, tak nám na výročie pripravila večeru, potom ma odviedla do spálne, zaviazala mi oči a začala masírovať. Po chvíľke so však začal tak trošku viac trpieť, ako si to užívať. Prepáčte a úprimnosť, ale môj penis doslova horel! Použila totiž klasický krém na telo, a to naozaj nebolo dobré, príjemné a ani bezpečné, dovolil by som s povedať. Takže, zásadne olej. To si zaobstarajte ako úplne prvú vec.

  • Druhou vecou, ktorá sa vám zíde, je vhodná pokrývka postele. nerobte to tak, že si na ňu natiahnete nejaké – hocakú, plachtu. Všetko z klasickej bavlny alebo iných klasických materiálov, ktoré sa používajú na výrobu obliečok a plachiet na posteľ, nie je pri erotickej masáži vhodné. Tieto materiály sa totiž nepríjemne lepia k pokožke. najlepší je hodváb. Nemusí to byť pravý hodváb, ale niečo, čo ho svojou štruktúrou aspoň pripomína.

Nahá žena za sklom poliatým vodou.jpg

  • No a už sa dostávam k veci poslednej (hovoril som, že toho nebudete potrebovať veľa), a to k pomôckam. Pri erotickej masáži ako takej, no aj pri masáži penisu, potrebujete len jednu vec, a to pierka. Viem, je to rozhodnutie každého, no my sme s partnerkou vyskúšali už kadejaké kožušinky a iné blbosti, no pierka majú najväčší efekt. Nebudem vám hovoriť, ako presne by ste ich mali používať. Verím, že na to prídete sami a navyše, objavovanie toho všetkého, čo môžete s takým obyčajným pierkom roboť, je jedna z najlepších častí celej masáže.