Služby

Využité rozličné spôsoby čistenia potrubia

Kanalizácia, odtoky, sifóny, odpadové potrubia, drezy, toalety si vyžadujú pozornosť a v prípade náznaku ich nesprávneho fungovania vždy riešte problém odborným spôsobom – krtkovaním pomocou výkonnej a účinnej techniky.

Nonstop služba dostupná v každom regióne, čistenie odpadov Ab-krtkovanie , určite pomôže aj Vám a to buď formou preventívnych programov alebo s riešením havárie.

riešenie havárie krtkovaním

Ak si chcete ušetriť energiu, čas a peniaze využite prevenciu vo forme TV monitoringu alebo trasovania potrubia, vďaka ktorým získate prehľad o mieste poruchy, o aktuálnych problémoch v kanalizácii a to aj bez dokumentácie, ktorá sa dávnejšie stratila. Pre takéto preventívne zásahy nie sú potrebné žiadne doplnkové ani výkopové práce, služba je cenovo dostupná a jej výsledok bude pre Vás prínosom.

Ak ste sa ocitli v situácii, že odpad a obsah potrubia sa vďaka usadenému vnútornému priemeru vylieva von a vzniká havária obratom kontaktujte nonstop ponúkanú havarijnú službu, ktorá Vám pomôže vyriešiť a odstrániť problém aj s následným preventívnym programom.

preventívne trasovanie potrubia

Úvodom je dôležité oznámiť rozsah poškodenia, Vašu lokalizáciu a možnosť prístupu k danému objektu, na základe vyhodnotenia situácie sa použije najvhodnejšia technika krtkovania tak, aby bol zabezpečený rýchly a profesionálny výsledok.

Pre väčšie objekty, ktoré majú spravidla dlhé potrubie s väčším priemerom sa zvolí princíp krtkovania prúdom vody pod vysokým tlakom a využitím dostatočne dlhej hadice, ktorý spoľahlivo odstráni nánosy a prečistí zanesené potrubie.

V domácnostiach, prípadne v menších prevádzkach je vhodnejšia technika s elektromechanickým princípom za pomoci špeciálne upravených oceľových strún, ktoré rotačným pohybom rozbijú usadeniny a prečistia odtoky. Aj tento spôsob je veľmi výkonný a účinný a nevyžaduje žiadne práce navyše, takže ani žiadne neplánované výdavky mimo vopred dohodnutej korektnej ceny.