Nákupy

Ozdobte sa RGB LED pásmi

RGB LED pásy sú v poslednej dobe svetelných technológií veľmi žiadaným artiklom na trhu. Ich umiestnenie je možné viacmenej všade, čo Vám umožní dokonalé osvetlenie priestorov, častí interiérov, priestor za TV, rôznych výklenkov, sadrokartónových podhľadov, barov, obchodných priestorov či výkladov a mnoho iného. V neposlednom rade ich funkcia RGB umožní navodiť potrebnú a vyhovujúcu atmosféru pomocou farebných variácií. RGB je v podstate farebné spektrum viacerých farebných zmesí pomocou troch základných farieb ako je RED-červená, Green-zelená a BLUE-modrá.

RGB pásy

Tieto tri základné farebné varianty umožnia plynulý prechod farebného osvetlenia kde tieňovanie farieb vytvára tisíce rôznych farebných kombinácií. Ovládanie týchto RGB pásov Vám zaručí dodaný diaľkový ovládač, pomocou ktorého si nastavíte žiadané farebné varianty, ich rýchlosť plynulého prechodu a intenzitu daného farebného osvetlenia a tým dosiahnete už spomínanú potrebnú a vyhovujúcu farebnú atmosféru.

LED osvetlenie

RGB LED pásy je možné zakúpiť si v rôznych dĺžkach a taktiež s výberom počtu daných LED na 1m. Tieto RGB LED pásy je možné vybrať si v balení od 5m, ďalej 10m, 20m, 50m, 60m. Taktiež čo sa týka príkonu, chceme vyjsť v ústrety všetkým zákazníkom a preto je možnosť voľby RGB LED pásu aj v rámci tohto kritéria, kde je príkon od 6,5V/m až po 18V/m. Taktiež je možné tieto RGB LED pásy umiestniť ako v interiéri, rovnako aj v exteriéri, kde je poskytnuté IP krytie napríklad u RGB LED pásu 5M PROFI LED PÁSIK SMD5050 RGB 96/LED, IP65, 24V čo umožňuje jeho aplikáciu vo vonkajšom prostredí. Preto neváhajte a ozdobte si svoje terasy či interiér vozidiel rovnako moderne a štýlovo ako aj obývačky a iné obdobné priestory. Buďte štýlový a moderný pomocou jednoduchej svetelnej technológie, ktorú Vám budú všetci závidieť. Už nemusíte farebne ozdobovať svoje priestory iba na najväčšie sviatky v roku. Pokojne si navoďte príjemnú atmosféru počas celého roka a taktiež pri každej párty a oslave, ktorú sa rozhodnete zorganizovať.