Služby

Salóny, ktoré poskytujú tantra masáže

Niekedy to na nás skrátka doľahne. Nedokážeme sa usmievať a pretvarovať večne. Nemusí sa spomenúť nejaký konkrétny dôvod, ale určite veľa z nás v sebe niečo dusí. Neúspech v práci, konflikt so známymi, osamelosť (a to aj v sexuálnom živote)… pre každého sa niečo nájde. A možno iba vyťaženosť, kedy ako zázrakom pomôže poriadny oddych. Vo všetkých prípadoch ale musíme nájsť niečo, čo nám dodá energiu a radosť do života.

Áno, stále je tu kopec vecí, ktoré nám zlepšia náladu a takisto nás nabijú čerstvými životnými silami. A u niektorých týchto spravidla relaxačných zážitkov vravíme aj o skvelej prevencii pred hroziacimi zdravotnými problémami. Napríklad pred vysokým krvným tlakom, depresiou, ale napr. aj pred zníženým libidom a voči erektilnej dysfunkcii u mužov. Tieto veci spolu súvisia viac, než si možno myslíte.

muž hľadí z okna, depresia

A preto je pre nás dôležitý relax. Lenže v akej forme?

Povedzme si rovno, že k najúčinnejším metódam sa radí masáž. A vieme, že v mestách svoje služby ponúkajú rôzne masážne salóny. Väčšinou prinášajú telesnú regeneráciu, hoci sú tu aj také, ktoré okrem tela vedia uvoľniť aj napätie a priniesť takisto príjemné psychické a dokonca sexuálne uvoľnenie! Áno, presne tak. V našom hlavnom meste môžete zavítať do salónu, v ktorom môžete skúsiť tantra masaze.

masírovanie, ruky

  • Tie sú mimochodom čoraz populárnejšie a dôvodom je asi ich originálny princíp či špecifické masážne techniky, v neposlednom rade ale tiež finálny výsledok, ktorý poskytuje veľmi príjemné telesné a emočné uvoľnenie.

Rozdiel oproti klasickým masážam je tu ten, že tieto tantrické využívajú sexuálnu energiu. Povedané lepšie- pracujú s ňou a to má skutočne efektívne účinky na celkové uvoľnenie tela aj mysle. Sexualita a sexuálna energia sú najviac intenzívnym energetickým bodom našej existencie. Preto si bezpochyby zasluhuje pozornosť, hoci klasické masáže tento fakt vždy ignorovali, čo však neplatí o tantrických masážach.