Ženy

Parfumy pre ženy

Nie však každá žena dbá aj na vôňu, ktorú ostatní zacítia, keď prejde naokolo. Parfumy sa používajú už od dávna a každý vedel, že dobre namiešaná vôňa dokáže muža zaujať natoľko, aby si ženu všimol. Na trhu je niekoľko druhov a značiek parfumov. Či už na oslavu, ples alebo pracujete na manažérskej pozícii vo firme, korenisté vône pôsobia veľmi decentne a na takúto príležitosť sú najlepšou voľbou. Sladšie kvetinové nie sú práve pre každého, ale jemná vôňa do kina a na bežný deň sa hodí najviac. Ešte máte možnosť športovej vône. Pre niekoho denný parfum, ak ste športový typ, ale takmer povinná výbava na cvičenie či do hôr. Samozrejme nič sa nemá preháňať a aj tu sa hovorí, že všetkého veľa, škodí. Preto stačí pár streknutí a vaše okolie to určite zacíti. Ktoré parfumy sú aktuálne na prvých priečkach?

voňavka
 
Chloé                                      Značka Chloé je v posledných rokov veľmi propagovaná a vďaka tomu je teraz na popredných miestach v obľúbenosti. Ide o príjemnú korenistú vôňu, ktorá nie je vtieravá a prijemne vplýva na naše zmysly. Ide o cenovo vyššiu kategóriu, ale kvalitu rozoznáte už pri prvom nadýchnutí. Jedno použitie vydrží niekoľko hodín a vy nemusíte stále odbiehať na toaletu striekať na seba voňavku. Na internete ju zoženiete v každej dobrej parfumérií, ale ak ju chcete skúsiť naživo, radi vám ju ukážu vo Fann Parfumérií.
 
 
DeFrance                               Značka, ktorá na Slovensku nie je práve najznámejšia, ale jej kampaň po novom zastrešuje Mária Čírová, vďaka čomu sa dostáva do popredia. Okrem niekoľkých mužských vôni ponúkajú tiež dámske, z ktorých najpredávanejšia je kvetinová aróma Briliance.  Za 50 ml fľaštičku zaplatíte v priemere 80€.

parfémy
 
Adidas                                    Voňavky od značky Adidas sú populárne už niekoľko rokov. Ale čo sa týka predajnosti, zo športových vôni patria na vrchol rebríčka. Svieže, ľahké vône vám pri cvičení pomôžu zahnať pach potu a budete sa cítiť oveľa príjemnejšie. A navyše skoro nič nestoja a kúpite ich v každej drogérií.