Nezařazené

Okoreňte svoj vzťah nielen v kuchyni a doprajte si tantra masáž

Na to, aby fungoval náš partnerský vzťah, potrebujeme v prvom rade poznať samých seba, vnímať svoje túžby, potreby, mať úctu k svojmu telu. Len ak plne akceptujeme svoje ja, môžeme akceptovať svojho partnera, načúvať jeho slovám, vnímať jeho dotyky a prejavy lásky.

Okrem komunikácie je vo vzťahu najdôležitejšia intimita. Je dôležité cítiť a vnímať blízkosť toho druhého, vedieť precítiť jeho vôňu, dych, pohladenie. Zbližovanie partnerov by malo byť na dennom poriadku.

Pokiaľ si na partnera neviete nájsť dostatok času každý deň, urobte si spoločný rituál, napríklad cez víkend, vyčleňte si dostatok priestoru, pripravte pre toho druhého prekvapenie. Snažte sa do vzťahu priniesť vždy novú iskru, závan nepoznaného a vzrušujúceho, no zábavného zároveň.

Parova tantra masaz

Veľmi obľúbenými spôsobmi na zbližovanie párov sú v dnešnej dobe spoločné masáže. Vyskúšať môžete napríklad klasickú spoločnú masáž, ale ak patríte k párom, ktoré radi experimentujú, spoznať môžete aj čaro tzv. párovej tantra masáže.

A čo vlastne tantra je? Závisí, z ktorého uhla sa to pozrieme, v základe je však možné povedať, že tantra, resp. tantrizmus, vychádza zo starého indického učenia a rozlišuje sa len vnímaním z pohľadu budhizmu a hinduizmu. Zatiaľ čo budhizmus nazerá na tantrické učenie v celistvosti a ako na odkaz Budhovej náuky, hinduizmus vníma tantru z hľadiska ľudskej spirituality skrz sexualitu jednotlivca.

Ak by sme chceli použiť čo najjednoduchšiu definíciu tantry, tak by sme ju mohli zhrnúť ako prítomné spojenie dvoch na seba navzájom pôsobiacich kozmických princípov, ktoré sa postupne dostávajú do svojej jednotnej celistvosti. To je ale, naozaj, veľmi základná definícia, nakoľko chápanie tantry je oveľa zložitejšie, nejedná sa len o slovo, alebo o základný akt výmeny energie 2 osôb. Tantra je taktiež zložitá cesta spirituality, dokonalé spojenie pozemského s nadpozemským, spojenie tela, duše a vedomia jednotlivca v prítomnom a jedinom okamihu len cez výmenu energie, sexuálnej energie, ktorá sama o sebe je základom vzniku ďalšieho života.

poloha paru tantra

Ako krajšie je možné splynúť so svojim partnerom a odovzdať sa mu v celej svojej podstate, než cez masáž, ktorá v sebe nesie celú posvätnosť sexuality? Ako inak je možné partnera precítiť, než vedieť odovzdať mu pri spoločnej chvíli to maximum, ktoré mu poskytnúť môžeme?

Ak však partnera momentálne nemáte, nič nebráni tomu, aby ste si tantrickú masáž užili samostatne a naučili sa tak spoznať svoje vlastné telo. Erotický výboj a spirituálnu sexualitu si môžete vychutnať v spoločnosti jednej, alebo viacerých masérok, je len na vás, ktorú variantu sa rozhodnete využiť. Nechajte sa viesť učením starých civilizácíí a pracujte so svojou životnou energiou inak, než doteraz. Ak raz tantrickú masáž vyskúšate, klasická už bude pre viac než nudná. A to, čo pri nej zažijete, ocení aj váš budúci partner, či partnerka.

Či už v páre alebo jednotlivo, ak by ste chceli vyskúšať čaro tantry, alebo by ste tento zážitok radi venovali svojim blízkym, objednať sa môžete v špecializovaných salónoch, ktoré sú zamerané priamo na tantra masáže. Vyskúšajte, na tento zážitok určite tak skoro nezabudnete.