Web

Notino.sk alebo nakupujte make-up cez internet

Ak čakáte niečo od tejto stránky, nepočítajte s tým, že sa podobá na Avon alebo Oriflame, spoločnosti, ktoré sa snažia osloviť ľudí nie len na internete, ale aj prostredníctvom ich poradkýň. Naopak Notino.sk je stránka, ktorá je takpovediac voľná. Sama uvádza, že už nemusíte navštevovať drogériu, stačí vám objednávka od nich. Ako je to naozaj?

makeup

Čo všetko ponúka?
Notino.sk ponúka všetko, čo ste si želali mať pod strechou jednej jedinej drogérie. Už nemusíte navštevovať rôzne reťazce, aby ste tam našli svoje značky, na ktoré sa spoliehate. Notino ponúka všetko, pod záštitou svojej stránky. Nájdete tu značky ako Catrice, Miss Sporty ale aj Rimmel a iné, ktoré nie sú až také lacné. Okrem toho sem môžete zavítať, ak hľadáte kozmetiku, ktorú ste videli v zahraničí  a tu sa nedá zohnať. Mali by ste preto zavítať na stránku a pohľadať to, čo hľadáte. Napríklad značka Urban Decay je jedna z tých, bez ktorých si mnohé make-up nadšenkyne nevedia predstaviť svoj život.

Okrem klasického make-upu je možné si zaobstarať aj prípravky na pleť, proti starnutiu, či výrobky určené na vlasy. Aj tu čakajte ponuku, ktorá sa nevyrovná tej v drogériách. Aké? Profesionálne farby na vlasy rôznych značiek a odtieňov, ktoré si namiešate doma, bez pomoci profesionála.

kosemtika

Ako sa tam nakupuje?
Stránka Notino.sk je prehľadná a jej dizajn je jednoduchý a elegantný. Zo začiatku môžete byť síce dezorientovaný, no po čase, ak zistíte, kde sa všetko vyhľadáva a kde sú kategórie, je všetko v poriadku. Platiť môžete kartou alebo na dobierku. Doručenie je expresné a môžete si vybrať z niekoľko možností, ktoré potešia nejedného zákazníka. Okrem toho ponúkajú bežné vymoženosti, ako v drogériách. Nájdete sem parfumy, ktoré sú základom pre stránku a jej reklamu. Ďalej je tu široký výber pre starostlivosť o svoj chrup. Samozrejmosťou je prací prostriedok alebo bio kozmetika, ktorá sa stáva veľmi populárnou. Čo je potom lepšie ako mať na výber mnoho značiek a produktov?