Nezařazené

Načo si dávať pozor

Avšak vždy treba myslieť na to, že to rande daná žena mohla prijať už len z ľútosti, lebo sa bála, že sa pred ňou psychicky zrútite, ak vás odmietne už desiatykrát, alebo bola ochotná sa s vami stretnúť, no chcela mať celý večer čo najrýchlejšie za sebou, pretože jej jediný cieľ vášho spoločného stretnutia bol, aby sa vás už konečne zbavila. Samozrejme, nič z tohto nie je pravidlo, avšak takéto situácie sa môžu prihodiť komukoľvek z vás.
V týchto situáciách majú ženy skoro vždy premyslený plán, ako z daného rande odísť čo najskôr a vyhnúť sa už akémukoľvek kontaktu s vami. Čo môžete pokladať za podozrivé?

schůzka.jpg

Telefonáty. Existuje tu veľmi veľa možností. Stačí keď osobe, ktorá vie o vašom rande povie daná žena, aby jej zavolala o hodinu, a podľa toho ako sa bude rande vyvíjať danej osobe odpovie. Napríklad sa dohodne s jej najlepšou priateľkou a ak sa jej rande bude páčiť, odpovie jej: „Prepáč, ale teraz už niečo mám.“ Ak sa jej však nebude páčiť, a bude stále len sledovať čas a odpočítavať minúty kedy jej konečne jej priateľka zavolá, môže povedať niečo takéto: „Jasné, prídem! Nevedela som, že je to až také vážne, budem sa ponáhľať.“ A potom vám natlačí do hlavy úplné hlúposti o tom, ako sa musí ponáhľať do nemocnice alebo podobne.
Výhovorku má žena väčšinou pripravenú. Preto sa majte na pozore, a buďte veľmi opatrní v tom, ako sa budete správať a ako budete vyzerať. Nechcete veď vyhodiť tak ťažko vydreté rande len tým, že sa budete vyjadrovať vulgárne alebo podobné maličkosti. Pre ženu je naozaj veľmi dôležitý prvý dojem.

rande.jpg

A tak nedovoľte vašej spoločnosti, aby ju čokoľvek upútalo viac ako vy. Správajte sa galantne, snažte sa ju rozosmiať, dávajte jej komplimenty. Hneď ako bude vidieť vašu snahu o to, ju naozaj spoznať, bude si vaše spoločné rande skutočne užívať, a dokonca môže zmeniť aj jej doterajšiu mienku o vás.
Držím vám palce a hlavne to nevzdávajte!