Ženy

Horory ženské každodenné

Byť ženou nie je jednoduché. Máme byť krásne, pôvabné, štíhle a ešte aj všade na čas… No, pri každodenných situáciách takmer nemožná úloha! Ženské horory nás často privádzajú do trápnych situácií alebo nás prosto vytáčajú do biela. Poďme sa spolu pobaviť!
Začne to hneď ráno, keď sa maľujete. Nie je nad to, keď si kreslíte očné linky a nakoniec zistíte, že ich máte vo finále úplne rozdielne. Tak začnete dokresľovať, dokresľovať a domaľovávať až nakoniec skončíte po dvadsiatich minútach s tým, že sa musíte celá odlíčiť. No proste krása!žena v kúpeľni.jpg
Potom vyjdete z domu a až v práci zistíte, že z pančušiek na vás mrká očko veľké ako minimálne naša Zem. Navyše, deň predtým ste sa holili vo vani a tešili sa z krásnych hladkých nožičiek ako z reklamy. A práve teraz zisťujete, že ste vynechali jeden pruh, ktorý riadne svieti v oku silonky.
Do trápnych situácií nás dostáva aj náš dekolt. Čumia doňho chlapi, ale koľkokrát aj my samé! A to vďaka odrobinkám, ktoré nás škriabu a omínajú zapadnuté niekde pod podprdou. No a tak v reštaurácií lovíme… Mimochodom, keď už spomíname tie podprsenky. Každá športovkyňa určite vie, aké „super“ je zvliekať si ju po náročnom tréningu. Prakticky nemožné!
A čo taká ležérna elegancia? A pretože zákon schválností funguje, zaručene si urobíte krásny „messy bob“ tesne pred tým ako začnete cvičiť alebo vkročíte do sprchy. Mimochodom, neviem, kde sa tratia naše gumičky do vlasov, no dúfam, že im tam je dobre. A rovnako tak pinetky. Vedeli ste, že priemerná žena za svoj život stratí až tritisíc sponiek? Radšej nepočítajte koľko vás stáli a ani nepozerajte do zásuvky, aby ste spočítali preživších.  šminky.jpg
Ach tí kaderníci! Povedali ste, že chcete len skrátiť končeky. Odchádzate potom s mikádom či rovno vrabčím hniezdom, v ktorom vyzeráte ako úplná lama. A ešte mu za to musíte aj platiť! No styling doma tiež nie je veľká výhra. Hlavne keď sa rozhodnete urobiť si sexi vlnky. Po chvíli sa vám ruky unavia, odkrvia a vy ich musíte vytriasť, medzitým sa vám oddelené pramienky zase spoja dokopy, znovu dvíhate ruky, máte ich fialové, musíte s nimi trochu zapumpovať… Život ženy je proste ťažký.