Nezařazené

Vysokokvalitné a inteligentné riešenia vratných obalov

Firma Schoeller Allibert, ktorá je na európskom trhu viac než 60 rokov, zaoberajúca sa riešením vratných priemyselných plastových obalov, riešením potrieb v oblasti balenia, takisto širokým portfóliom produktov, ako pevnými plastovými kontajnermi, plastovými paletami, nápojovými prepravkami a pod., so sídlom v amsterdamskom Hoofddorpe, ale aj ostatných krajinách ako sú: Česká republika, Francúzsko, Nemecko a iné krajiny, prišla na trh s ponukou nových riešení a služieb vratných obalov na rozvíjajúcom sa trhu. Firma sa zameriava na segmenty, ako sú poľnohospodárstvo, kozmetika, farmácia, automobilový priemysel, priemyselná výroba a poskytuje širokú škálu produktov ich značiek.

přepravky

Na webovej stránke si môžete pozrieť aktuálnu ponuku ich produktov. Medzi vyhľadávanými určite patria stohovateľné kontajnery, ktoré nájdu široké uplatnenie v rôznych priemyselných odvetviach, hniezdové kontajnery – ktoré sa dajú ľahko a pohodlne bezpečne naukladať na seba, keď sú prázdne – čím ušetríte priestor pri spätnej preprave, ďalej nápojové prepravky, komplexný rad vedier ROPAC od firmy Schoeller Allibert, ktoré sú vhodné pri prevoze či manipulácii s nebezpečnými látkami. Produktov https://www.schoellerallibert.com/sk/products/, ktoré firma Schoeller Allibert ponúka na trhu, je skutočne veľa, celý sortiment ponúkaných produktov si môžete pozrieť na ich webovej stránke. Určite sa medzi nimi nájde produkt, ktorý vám bude vyhovovať, a s ktorým budete spokojní. Veľký skladací kontajner Magnum Optium má samouzamykacie dvere čo umožňuje jeho ľahšie použitie.

přepravky na ovoce a zeleninu

Taktiež sa dá poskladať tak, že pri spätnej preprave už prázdneho kontajnera, ho dokážete poskladať na minimum, čo určite ušetrí vaše miesto. Vysokovýkonná paleta patriaca do stredne ťažkých modelov spĺňa všetky potreby pri dovoze alebo vývoze na veľké vzdialenosti. Tieto, ale aj iné produkty nájdete v ponuke na už vyššie spomenutej webovej adrese. Produkty firmy Schoeller Allibert spĺňajú kritéria aj tých najnáročnejších používateľov, či už ide o prevoz tovaru na kratšie alebo dlhé vzdialenosti. Uplatnenie nájdu v rôznych priemyselných odvetviach a je len na vás, ktorý z produktov si vyberiete. Ak sa rozhodnete využiť produkty firmy Scholler Allibert, prosím kontaktujte firmu buď na e-mailovej adrese, alebo telefonicky. Nech sa páči, stačí si vybrať a využiť ponuku ich produktov!