Služby

Vaša žena už je poškodená?

Žena, ktorá vám vynosila a porodila dieťa je hrdinkou. Aj keď sa mnohé ženy snažia nepoškodiť si svoje rodidlá a teda vagínu, niekedy to inak nejde a zmení sa to tam už navždy. Samozrejme, že sa dá aj tomu pomôcť, no keď o tom sama netuší, tak vytýkať jej niečo také asi nebude zrovna na mieste. Je to citlivá téma. Nástrih alebo potrhanie môžu napáchať veľké a nenávratné škody. Dotýkať sa takejto témy a hovoriť o nej, či vyčítať to vašej žene, nie je vôbec dobrý nápad. Navyše po pôrode s ňou budú lomcovať také hormóny, že by to nemusela dobre zobrať. Opatrne, časom jej to môžete jemne naznačiť.

fashion-4892775_1920

No čo dovtedy? Budete sa tváriť, že je všetko v poriadku? Asi áno, pre pokoj v rodine. Ale ak už vaša milovaná oblasť na vašej žene nie je to, čo to bolo predtým, tak si z času na čas zájdite na sex privát Bratislava. Tam nájdete to, čo hľadáte. Nepoškodené krásne šťavnaté mladé broskynky pripravené vám poskytnúť túto svoju oblasť tela, ktorú ste mali zamilovanú aj u vašej ženy. Rozhodia nôžky na váš povel a privítajú vás svojej vlhkosťou a vzrušením, ktoré by sa dalo krájať.

portrait-4824005_1920

Vy, ako chlap si zaslúžite vídať stále a znova túto oblasť ženského tela, ktorá je nádherná a najviac vzrušujúca pre vás. Keď ju už niekto viac nemá takú dokonalú, tak sa s tým nemôžete len tak zmieriť. Na svete predsa existujú tieto možnosti a služby práve aj pre tieto prípady. Nič nenahradí ten pocit vniknutia do uzučkej vagíny, ktorá nebola nikdy poškodená nejakým votrelcom, ktorý by sa tade predieral na svet. Jedine, ak by ste ju poškodili vy pri vašom nenásytnom a zvieracom sexe, ktorý budete viesť s touto ženou, pretože už ste sa isto nevedeli dočkať, kedy znova sa vám naskytnete tento neuveriteľne omamný a esenciálny zážitok. Tieto pocity si doprajte, čo najčastejšie, aby ste vedeli, čoho ste sa doma vzdali, keď ste sa rozhodli mať dieťa.