Služby

Skúste silu prírody a pozitívne myslenie

Žena má nádherný dar: je schopná priviesť na svet nový život, vlastných potomkov. Na to, aby sa to stalo, musí byť žena plodná. Mnoho z nich v súčasnosti odkladá materstvo na neskoršie, a tak sa ich šance na počatie znižujú. A naopak, ženy, ktoré sa o to snažia, ale nedarí sa im to, potrebujú podporu plodnosti, a v tom im dokáže pomôcť aj čínska medicína.

_108026121_gettyimages-607493658

Ženy, ktoré o to majú záujem, sa môžu viac dozvedieť na kurzoch, kde ich prichádza stále viac, pretože stále viac z nich sa trápi s nemožnosťou počať dieťa, a tak skúšajú aj túto metódu. Nemajú totiž žiadny zdravotný problém, ktorý by počatiu bránil, no dieťa aj tak neprichádza. Iné zasa opakovane potratili alebo podstúpili niekoľko neúspešných umelých oplodnení a poslednou nádejou je pre nich čínska medicína.

Mnoho klientok nemá šancu otehotnieť, ak nepostúpi hormonálnu liečbu. No veľa z nich netuší, že existujú aj iné, prirodzené spôsoby, ako podporiť ich plodnosť. Hovoríme o podpore plodnosti ženy o prirodzenom zharmonizovaní ľudského tela a uvedení ho do rovnováhy na všetkých jeho úrovniach, aj tých najjemnejších. Pomôcť môžu znalosti z čínskej astrológie, medicíny, ajurvédy, psychosomatiky, ale tiež je nápomocná aj západná medicína.

skynews-pregnancy-pregnant-woman_4988070

Stávajú sa však prípady, kedy žena po dieťati veľmi túži a príliš sa na to upiera, čo však spôsobuje veľký blok. Je vhodné na nejaký čas na to, ako po dieťati túžite, úplne zabudnúť a nechať všetkému voľný priebeh, dodržiavať zdravý životný štýl, to znamená zdravá strava, pohyb, pozitívny prístup k životu a celková zmena životosprávy, všetky tieto aspekty pomáhajú vo veľkej miere k vytúženému otehotneniu ženy. Nebude nutné, aby ste užívali umelé hormóny, či iné metódy západnej medicíny, ak dáte šancu prírode, výsledkom môže byť zdravý potomok.

Úspešnosť týchto pokusov je pomerne vysoká a žien, ktoré sa rozhodnú svoj problém riešiť týmto spôsobom, pribúda. Uvedomili si totiž, že polovica úspechu je v pozitívnom prístupe k životu a návrat k prírode, jej sile a múdrosti, na ktorú pomaly zabúdame.