Nezařazené

Dajte šancu uv gélu!

Toto leto letí predovšetkým žiarivý look. Milujete neónové odtiene a živé farby plné energie? Potom sa môžete tešiť na skvostné možnosti manikúry.Stačí sa pohodlne usadiť, vziať do ruky pilník a pustiť sa do čítania.

· Prečo vlastne leto miluje neónové farby?
Všeobecne frčí hlavne to, čo je výrazné, či už siahnete po klasickom laku alebo gélu.Veľmi obľúbený je aj fosforeskujúci efekt, trblietky alebo leštiaci pigmenty. Naše preferencie jednoducho zrkadlia vonkajší rozjasané počasie. S prázdninami začína obdobie zábavy, dovoleniek a skrátených sukní. Už v práci sa nemôžeme dočkať, až vyrazíme na kúpalisko a trochu schladíte svoje rozpálené telo. Žiarivý nail art symbolizuje všetky tieto naše očakávania! Veselé farby nám pumpujú tú správnu energiu do žíl a my sa tešíme na dni plné dobrodružstva.

červené nehty

· Ako si správne vybrať odtieň a kombináciu?
Môžete zostať pri stene a ponechať si len jednu farbu alebo si tak trochu pohrať s dúhou. Záleží len vašom osobnom vkuse a nálade. K tomu vám stačí pekný tvar nechtov a rovnomerná vrstva, o ktorú sa postará uv gel.
Super vyzerá treba kombinácia viacerých odtieňov v Ombré prechodu. Nebojte sa ani trošky trblietok, ktoré doplní dokonalý dizajn vašich nechtov. Alebo sa postarajte o kontrast pomocou pastelového odtieňa napríklad len pri jednom prste.

· Máte rady kúzla?
Väčšina asi odpovie kladne, potom vyskúšajte termo gély, vďaka ktorým budete meniť farby ako chameleón. Vaše okolie tak nevyjde z údivu. Vyberať si môžete z ôsmich farebných odtieňov, ktoré padnú určite každej z vás. Práca s nimi je zábavná. Po otvorení fľaštičky má gél väčšinou svoju studenú farbu. Po nanesení sa zmení teplota a tak samozrejme aj farebný variant. K dokonalému výsledku stačia iba dve vrstvy tejto zázračnej mágie a budete tak hviezdou nielen na večierku.

gely

Pri jeho výbere sa pozerajte predovšetkým na odtieň, ktorý má v základnom studenom stave, ten budete mať na rukách najčastejšie.
Nemusíte je ale používať na celý necht, čo treba len decentné zdobenie na záver?
Vyskúšajte a uvidíte!