Nezařazené

Vozidlá pre priemerného obyvateľa

V dnešnej dobe je aspoň jedno auto v domácnosti nevyhnutnosťou. Potrebujeme ho na bežné denné aktivity ako cestu do práce, nákup potravín, návštevu našich vzdialených rodinných príslušníkov, výlety po Slovensku a v neposlednom rade najmä pri rýchlej doprave do nemocnice. Kým v niektorých rodinách sa nachádzajú dve a viac vozidiel, chudobnejšie domácnosti stále cestujú mestskou hromadnou dopravou či vlakom a auto si jednoducho dovoliť nemôžu. Kúpou vozidla to nekončí. Ročne musíte mať financie na pohonné hmoty, nové gumy, potrebný servis ako výmena filtrov a oleja. Výhodou je, že ceny posledné roky klesajú a my si môžeme čoraz viac dovoliť buď dovezené auta, jazdené auto od slovenského majiteľa, ale výhodné ponuky dávajú tiež oficiálny predajcovia veľkých značiek.

světla

Hyundai Predajcovi značky Hyundai sa v posledných rokoch darí. Ceny vozidiel sú prijateľné pre bežného Slováka a dizajnovo patria k jedným z najobľúbenejších modelov. Vybrať si môžete z klasických kompaktných ako nový i 20 už od 9 190 Eur či i 30 od 13 190 Eur. Najpredávanejšie SUV v minulom roku bolo práve od tohto predajcu. Hyundai Tucson je obľúbený najmä športovým vzhľadom s pohonom na všetky 4 kolesá a cenou už od 18 990. Pokiaľ ste zástancom nových technológií určite vás poteší možnosť kúpiť si nový Hybrid. Ioniq Hybrid môže byť váš už od 23 990 a Ioniq Electric od 35 490. Výhodou kúpy nového vozidla je možnosť financovania cez leasing alebo na pätiny, kedy stačí počiatočný vklad a zvyšok budete splácať najbližšie roky. Poskladáte si tak výbavu po akej túžite a prvých 5 rokov máte servis a záruku v cene.

hundai

Kia Jedným z najväčších konkurentov je Kia. Kia láka najmä na výhodné ceny, akciové ponuky kedy máte možnosť kúpiť si predvádzacie vozidlo za zvýhodnenú cenu či zaujímavé financovanie, ktoré dokáže splácať väčšina Slovákov. Obľúbeným modelom je Kia Ceed už od 13 390 Eur alebo menšia, lacnejšia varianta Kia Rio už 10 290. Táto značka ponúka tiež obľúbené a vydarené SUV, Sportage. Výhodou sú zimné pneumatiky k vozidlu a 7 ročná záruka.