Nákupy

Hliníkové rámy okien sú vzduchotesné a dizajnovo netradičné

Stavebný boom spôsobuje nutnosť projektantov siahať po materiáloch, ktoré sú pevné, odolné voči poveternostným vplyvom, s jednoduchou a rýchlou montážou, pri ktorej sa môžu spoľahnúť na to, že bude zachovaná funkčnosť prvkov, a tiež široké spektrum, napríklad ich rozmerov spolu s nosnosťou. Hliník je možné využívať na výrobu aj veľkých okien a dverí, netradičných rozmerov s osadením napríklad trojskiel.

Jednoduchý a čistý štýl interiéru

Doladiť interiér prvkami z hliníka nie je žiadna veda, ide totiž o nadčasový materiál, ktorý sa hodí ku každému architektonickému štýlu, či už staviate nové budovy alebo rekonštruujete staršie. Bude kompatibilný s už doladeným interiérom alebo exteriérom, zároveň ich posunie na úroveň moderných dizajnových výtvorov. Hliníkové okná sú realitou na mnohých nových stavbách, svoje miesto však majú aj pri obnovách a prestavbách už stojacich budov.

Hliník ako materiál, ktorý na ich výrobu používajú výrobcovia, má niekoľko predností, spĺňa požiadavky na správnu ochranu tepelnej izolácie, protipožiarnu odolnosť, aj odolnosť proti vlámaniu, je dymotesný, čím spĺňa najvyššie nároky, kladené na hlinikove okna cena tieto materiály. Spoločnosť ALUPROF poskytuje prepracované systémy hliníkových konštrukcií na mnohé stavby, ich kvalitná práca a inovatívny prístup sú spoľahlivé a zároveň dávajú záruku, že výrobky a prvky skutočne vydržia propagované požiadavky a nároky, ktoré sa na moderné stavby kladú.

Farba rámu nie je problém

Cena hliníkových prvkov a okien takisto je o niečo vyššia ako výroba z tradičných materiálov, ale vypočítať ju treba na danú zákazku samostatne, zarátava sa tam totiž množstvo použitého hliníka, jeho dizajnové úpravy, veľkosť a náročnosť výroby alebo nutnosť siahnuť po atypických prvkoch. Vyššie finančné požiadavky na okná z hliníka sa však zákazníkom vrátia v podobe neopozeraného dizajnu, nepomerne vyššej kvality výrobkov s dlhou životnosťou.