Služby

Auto ako zo škatuľky

Z času na čas sa niečo v motorizme vždy pritrafí a na karosérii sa objaví preliačina. Že máte tento problém aj vy? Máme riešenie!

Svoje auto chce mať každý pekné a nepoškodené, preto takýto incident iste nikoho veľmi nepoteší. Pritom preliačina môže vzniknúť, nielen vandalmi alebo pri parkovaní, či drobných stretoch v premávke, ale napríklad aj pri padaní takých krúpov a to sa naozaj niekedy nedá ovplyvniť. Nemusíte sa však obávať! Ak sa vám nedajbože niečo podobné niekedy pritrafí, alebo už tento problém práve máte a nechávate ho bez nápravy, netreba hneď meniť celú karosériu a platiť drahé opravy. Existuje technológia, ktorá si s preliačinami ľahko poradí.

cierne auto

Autopdr.sk vám preliačiny opraví

Autopdr.sk sa špecializuje práve na opravu preliačin na aute, či už po krupobití, vandalizme alebo drobnej nehode a podobne. Používajú technológiu, ktorá sa volá PDR (Paintless Dent Repair). Ide o technológiu, počas ktorej je možne opraviť preliačiny bez následnej potreby karosériu lakovať. Auto bude vyzerať pekne, úplne ako pred poškodením a vy budete znova spokojný!

Ako na to, keď chcem preliačinu na aute opraviť?

Neváhajte zavolať do Autopdr.sk. Prešli im už rukami stovky až tisíce automobilov po celom svete a vedia ako na to. Vaše auto si najskôr obhliadne ich technik, aby sa presne mohla aj stanoviť cena podľa rozsahu poškodenia, miesta poškodenia a podobne. Opravy bežných preliačin sa povedzme budú pohybovať od 60 do 200€. Vaše autíčko však bude ako nové a to bez veľkých nutných opráv, či lakovania.

zaparkovane automobily

Uznáva túto technológiu aj poisťovňa?

Áno, technológiu PDR uznávajú aj poisťovne. Nielen, že značte ušetríte oproti bežnej oprave, ale oprava bude trvať touto technológiou aj kratšie. Auto vedia dokonca opraviť aj u vás doma, nemusíte teda nikam chodiť. Stačí keď sa nakontaktujete a spýtate na všetky podrobnosti. A o jeden problém bude zase menej!