Nákupy

Kvalitná a dlhotrvajúca erekcia, rýchlo a jednoducho s generikom Cobra.

Chcete si trochu okoreniť váš milostný život? Chcete prekvapiť partnerku rýchlou, dlhotrvajúcou a naozaj kvalitnou erekciou? Byť pánom situácie, sršať sebavedomím a nevyčerpateľnou sexuálnou energiou? Samozrejme to môžete dosiahnuť sami, bez akejkoľvek pomoci. Avšak v prípade, že chcete svoje výkony ešte umocniť, je tu možnosť využiť niektorý z voľne dostupných prípravkov na skvalitnenie erekcie.

Socha

Je ich na trhu naozaj dosť. Okrem tradičnej modrej tabletky, ktorá dominuje danému trhu s podpornými prípravkami si však môžeme zvoliť aj niečo iné a rovnako kvalitné. Hovoríme o takzvaných generikách. Tie sa začali vyrábať po tom, ako skončila platnosť licencie originálnych liekov. Generiká sú teda prípravky s odlišným názvom, častokrát aj cenou a pochádzajú od odlišného výrobcu. Avšak účinkom a zložením je to zaručene úplne to isté. A čo je ešte výhodné na generikách je fakt, že mnohé z nich sú aj voľne dostupné bez lekárskeho predpisu. Áno, generiká môžu pomáhať aj pri poruchách erekcie. Na e-shope Lacnegenerika si pohodlne vyberte to svoje generikum, ktoré vám bude najviac vyhovovať.

Pills

Ak hľadáte liečivo podobné Viagre, siahnite po Cobre, jej náhrade. Čo sa týka zloženia, Cobra obsahuje o 20 mg viac účinnej látky Sildenafilu, ktorý je naviac vylepšený, takže si s nim užijete viac zábavy a menej nežiadúcich účinkov. Stačí užiť polovicu tabletky pol hodinu až hodinu pred sexom a po dostatočnej stimulácii by ste mali vidieť želaný efekt. Dokonca až 4 až 5 hodín. A aké sú spomínané vedľajšie účinky? Pacienti, ktorí sa liečia na iné chronické ochorenia, hlavne kardiovaskulárne, cievne alebo ak ste alergickí na určitú zložku, mali by ste sa vopred poradiť so svojím lekárom. Po užití Cobry môžete spozorovať bolesti hlavy, sčervenanie alebo závrate. Je to však individuálne a u niekoho sa nemusia prejaviť symptómy žiadne.